null

Про лабораторію

previous arrow
next arrow
Slider

Державне підприємство “Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції” (до 22.11.2008 р. – Державне підприємство “Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів”) створено наказом № 48 від 20.02.2004 року і є правонаступником Центральної лабораторії з аналізу якості лікарських засобів, яка працювала в системі державного контролю якості лікарських засобів з 25 лютого 1998 р.

Наша лабораторія – референтна лабораторія Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками

Ми проводимо експертизу документів та аналіз зразків у відповідності до вимог законодавства України і маємо більш, ніж 20-річний досвід цієї діяльності.

В лабораторії проводиться аналіз на замовлення інших офіційних органів, зокрема, при виявленні фактів фальсифікації лікарських засобів, ми співпрацюємо з різними організаціями, що працюють у сфері обігу лікарських засобів.

Центральна лабораторія – компетентний постачальник високоякісних послуг з аналізу, а також  експертних знань у галузі лікарських засобів та активних фармацевтичних інгредієнтів.

Наші фахівці залучаються до:

  • інспектувань
  • навчальної діяльності.

Наша робота сприяє безпеці ліків в Україні та за її межами. Ми є активними членами Загальної європейської мережі (GEON) офіційних лабораторій контролю лікарських засобів (OMCL).

Наша увага приділяється якнайкращому задоволенню запитів замовників. Ми виконуємо нашу роботу відповідно до нашої системи якості, завжди строго піклуючись про об’єктивність наших висновків. Щорічно ми ставимо перед нами нові складні завдання, щоб покращити та розширити якість послуг.